صدآفرین بانک جوایز دانش آموزیچگونه کار می کند؟!

اهدای کارت به مدارس

ارسال تصاویر کارت صدآفرین

اهدای جوایز به دانش آموزان

شرایط ارسال جوایز

 کارت های صدآفرین به صورت «کاملا رایگان» به کلیه مدارس ابتدایی سراسر کشور توزیع می گردد. مدارس علاقمند جهت مشارکت در این طرح می توانند، ثبت سفارش کارت های صدآفرین را به صورت تلفنی و یا با ارسال نامه از طریق شماره واتساپ صدآفرین انجام دهند.

دانش آموزان دریافت کننده کارت صدآفرین جهت دریافت جوایز خود می توانند تصاویر کارت های دریافتی خود را به همراه مشخصات فردی، نشانی و تلفن از طریق شماره واتساپ صدآفرین 11 23 100 0991 و 100 23 11 0991 ثبت نمایند.

تیم صدآفرین پس از بررسی و تایید تصاویر کارت های ارسالی دانش آموزان جایزه ها را متناسب با امتیازات کسب شده با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی بسته بندی و به نشانی دانش آموز  ارسال می نماید. « تذکر مهم: کارت های امتیاز بدون مهر و امضا مدرسه فاقد اعتبار می باشد. »

دانش آموزان می بایست تصاویر کارت ها + مشخصات فردی + نشانی کامل پستی + تلفن را از طریق واتساپ به شماره های 100 23 11 0991 و 11 23 100 0991 ارسال نمایند تا تیم صدآفرین در اسرع وقت نسبت به تایید کارت ها اقدام و جوایز به نشانی دانش آموز ارسال گردد.

چگونه حامیصدآفرین باشیم؟!

مدارس ابتدایی می توانند ضمن تماس با روابط عمومی صدآفرین به صورت کاملا رایگان بسته های کارت صدآفرین را سفارش دهند. سازمان ها و نهاد ها نیز می توانند جهت حمایت و مشارکت در پروژه صدآفرین ضمن تماس با روابط عمومی درخواست همکاری و حمایت خود را ثبت نمایند.

معرفی صدآفرین

  • با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا، تغییر شیوه نامه آموزشی و نحوه حضور دانش آموزان در مدارس، مرکز خلاقیت های کودکان و نوجوانان  برآن شد تا جهت ترغیب دانش آموزان به یادگیری بیشتر و جهت تشویق دانش آموزان، سامانه صدآفرین ( بانک جوایز دانش آموزی ) را مختص دانش آموزان ابتدایی طراحی و پیاده سازی نماید.
  • اهدای کارت های امتیاز صدآفرین به دانش آموزان و همچنین ارسال جوایز متنوع و گوناگون به نشانی دانش آموزان برگزیده از رئوس طرح صدآفرین می باشد. 

اهداف صدآفرین

  • بالابردن روحیه نشاط در دانش آموزان در محیط های آموزشی ( خانه و مدرسه ) با اهدا کارت امتیاز و ارسال جوایز
  • تشویق و ترغیب دانش آموزان به یادگیری بیشتر
  • آموزش و اطلاع رسانی راهکارهای بهداشت فردی و جمعی به دانش آموزان  و انجام فعالیت های پیشگیرانه در شرایط کرونایی
  • جذب حمایت سازمان ها و نهاد ها در حوزه مسئولیت اجتماعی با رویکرد تشویق کودکان و نوجوانان

طراح، مجری و صاحب امتیاز صدآفرین

مرکز خلاقیت های کودکان و نوجوانان به شماره ثبت 209159 و به نشانی تهران - صندوق پستی 14565-133 به عنوان طراح، مجری و صاحب امتیاز پروژه صدآفرین می باشد .

  • تذکر مهم: هرگونه کپی برداری، نشر، استفاده از طرح، محتوای سایت و... بدون اطلاع و رضایت کتبی صاحب امتیاز پروژه غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

حامیان صد آفرین